Ranglijst van de Ambtenaren van de Dienst van het IJkwezen in Nederlands-Indië (1942)

Departement van Economische Zaken.


In deze bewerking:

  1. Inspecteurs
  2. Hoofdijkers
  3. IJkers 1e klasse
  4. IJkers
  5. Herijkers 1e klasse
  6. Herijkers
  7. Afkortingen

Inspecteurs

  • R.G.F. Sauter, 2 April 1929, 29 Jan. 1930 en 16 Febr. 1936 (1)
  • L. Beernink, 18 Juli 1940
  • D.C. Thurkow, 6 Aug. 1941

Hoofdijkers

  • D.W. Pieper, 1 Jan. 1938 en 25 Aug. 1939 (1)
  • Ch.L.M. van de Bilt, 27 Juni 1938 en 11 Juli 1939 (1)
  • C. Boomer, 18 Juli 1940
  • K.M. de Jong, 6 Aug. 1941

IJkers 1e klasse

  • A.A. Cramer, 27 Juni 1938 en 6 Mei 1939 (1)
  • F.M.J. Stuyver, 27 Juni 1938 en 27 Juni 1939
  • A.J. Daub, 23 Aug. 1938 en 2 Aug. 1939 (1)
  • A.F. Fillie, 27 Jan. en 27 Juni 1939
  • Sam, 27 Juni en 27 Oct. 1939
  • M.F. Benenati, 18 Juli 1940
  • A.G. van Rhee, 18 Juli 1940
  • F.L. de Vlugt, 18 Juli 1940
  • Mas Soetojo, 25 Juni 1941.
  • J.A. Schuld, 25 Juni 1941.
  • Soetono, 6 Aug. 1941.

IJkers

  • Raden Slamet Hardjodipoero, 17 Jan. 1927 en 4 Oct. 1929
  • Mas Moehamad Samsoedin, 17 Jan. 1927 en 13 Maart 1928
  • Mas Djoewadi Kartosoedjono, 19 Mei 1928 en 19 Oet. 1929
  • Ch.O. Cloesmeijer, 23 Mei 1929, 25 Juli 1930 en 16 Maart 1938 (1)
  • A.L.J. Nipius, 30 Mei 1930 en 2 Sept. 1931
  • C.R.W. van Ligten, 30 Mei 1930, 13 Juli 1931 en 9 Oct. 1937 (1)
  • R. Soekamso, 30 Mei 1930 en 13 Juli 1931
  • M. Salijo Nitidrono, 30 Mei 1930 en 13 Juli 1931
  • G. G. C. H. Muller, 30 Mei 1930 en 31 Juli 1931 (v.)
  • Hadi Wongsohardjo, 30 Mei 1930 en 4 Sept. 1935
  • E. Briet, 30 Mei 1930, 31 Juli 1931 en 2 Aug. 1938 (1)
  • J.A.A. van Casand, 17 Juni 1931 en 4 Sept. 1935
  • P.W. Mannot, 17 Juni 1931 en 4 Sept. 1935
  • T.G. Han, 16 Juni 1934 en 27 Juni 1938
  • L.E. de Vrede, 23 Nov. 1934 en 27 Juni 1938
  • M.E. Albinus, 16 Maart 1937 en 8 Nov. 1939
  • Ch.R. Briet, 19 Aug. 1938 en 24 Mei 1941
  • K.G. van der Veen, 19 Aug. 1938 en 24 Mei 1941
  • E. de Iongh, 16 Juni 1939 en 24 Mei 1941
  • Raden Wasito Tirtoatmodjo, 16 Juni 1939 en 24 Mei 1941
  • A.N. Dom, 18 Juli 1940, (tijd. wd.)
  • H.J. de Groot, 27 Febr. 1941, (tijd. wd.)
  • Raden Koeswandono, 23 Juni 1941, (tijd. wd.)

Herijkers 1e klasse

  • H.G.Th. Nijland, 30 Juni 1938
  • M.E. van der Horst, 30 Juni 1938
  • H.Ch.H. Barkmeyer, 27 Juni 1939
  • J.G. Diepering, 27 Juni 1939

Herijkers

  • J.J.W. Thorig, 12 Jan. 1929 en 23 Juli 1936 (1)
  • M.Th.A. Degros, 31 Mei 1929 en 18 Febr. 1936 (l)
  • R.E.H. Vos, 25 Juli 1929 en 5 Febr. 1937 (1)
  • L.F.E. Albinus, 22 Nov. 1929 en 8 Juni 1937 (1)
  • Zanoel Arifin, 24 Juni 1930 en 28 Jan. 1931
  • J.H. Promt, 30 Deo. 1930 en 27 Jan. 1931
  • P.Ch.A. Braun, 22 April 1932 en 21 Sept. 1935
  • Z.W. Riupassa, 26 Mei 1932 en 4 Sept. 1935
  • R. Gortz, 29 Sept. 1932 en 4 Sept. 1935
  • A.W.F. Waleson, 26 Jan. 1933 en 4 Sept. 1935
  • J. van Swieten, 10 April 1933 en 4 Sept. 1935
  • A.M. Johanness, 29 Dec. 1933 en 4 Sept. 1935
  • J.P.H. Padberg, 22 Maart 1934 en 4 Sept. 1935
  • V.H. van der Horst, 22 Maart 1934 en 9 Febr. 1938
  • B.M. Soemantri, 31 Jan. 1938 (tijd. wd.)
  • O. Berg, 28 Oct. 1938 en 24 Mei 1941
  • F.E. Egeter, 26 Sept. 1940, (tijd. wd.)
  • J.A. Leyder, 28 Dec. 1940, (tijd. wd.)
  • M. Soemardi, 23 Sept. 1941, (tijd. wd.)

Afkortingen

  • (1) - datum van herbenoeming
  • (v.) - verlof
  • (tijd. wd.) - tijdelijk waarnemend

(Regerings Almanak van Nederlandsch-Indië 1942, pp. 576-578)